Popis balíčka

Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica*** a načerpajte nové sily. Oddýchnite si v prírode Veľkej Fatry a zrelaxujte myseľ aj telo. Využite jedinečnú kombináciu wellness a turistiky. V hoteli máte k dispozícii využiť naše Granit SPA wellness a jacuzzi, posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. Za doplatok je možné využiť niektorú z našich kvalitných relaxačných masáží. 

Čo je v cene?

  • Ubytovanie s polpenziou
  • Vstup do hotelové wellness sveta Granit spa sauny a jacuzzi 
  • Doplnkové služby (posilňovňa, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis, wifi)

Ďalšie balíčky v našej ponuke

Relaxačný pobyt 2024

Oddýchnite si a načerpajte nové sily. Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica***. Vďaka lokalite ponorenej v prírode Veľkej Fatry, si na svoje príde myseľ aj telo. Využite jedinečnú polohu nášho hotela a príďte sa zregenerovať do Veľkej Fatry. V hoteli môžete bez doplatku využiť posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. Za doplatok sú k dispozícii relaxačné masáže a hotelové wellness.

  Hotel Granit Smrekovica ***
Romantický víkend pod hviezdami 2024

Romantický víkend pod hviezdami na Smrekovici. Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica***. Vďaka lokalite ponorenej v prírode Veľkej Fatry, si na svoje príde myseľ aj telo. Využite jedinečnú polohu nášho hotela a príďte sa zregenerovať do Veľkej Fatry. V hoteli môžete bez doplatku využiť posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, šípky, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. 

  Hotel Granit Smrekovica ***