POBYTOVÉ BALÍKY

Wellness pobyt

Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica*** a načerpajte nové sily. Oddýchnite si v prírode Veľkej Fatry a zrelaxujte myseľ aj telo. Využite jedinečnú kombináciu wellness a turistiky. V hoteli máte k dispozícii využiť naše Granit SPA wellness a jacuzzi, posilňovňu, bicykle, kino, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. Za doplatok je možné využiť niektorú z našich kvalitných relaxačných masáží. 

  Hotel Granit Smrekovica ***
Relaxačný pobyt

Relax na hrebeni Veľkej Fatry s krásnym výhľadom na okolie s možnosťou oddýchnuť si ďaleko od ruchu mesta. 

  Hotel Granit Smrekovica ***
Romantický víkend pod hviezdami

Romantický víkend je presne to, čím by ste mohli potešiť nielen seba, ale aj svoju partnerku/ partnera. Navyše, v krásnom prostredí Veľkej Fatry sa vám bude spoločne relaxovať ešte lepšie. 

  Hotel Granit Smrekovica ***
Balík NO STRESS

Stres často ovplyvňuje nielen naše telo, ale i myseľ. Doprajte si oddych, zahoďte stres za hlavu a načerpajte novú energiu do nových dní v Hoteli Granit Smrekovica. 

  Hotel Granit Smrekovica ***
Leto v Zrube A9 s polpenziou

Láka vás pobyt v zrubovom dome? Ten si môžete rezervovať na Smrekovici, na hrebeni Veľkej Fatry, kde sa budete ráno zobúdzať s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.   

  Hotel Granit Smrekovica ***
Leto v Zrube A8 s polpenziou

Oddýchnite si v prírode Veľkej Fatry a zrelaxujte myseľ i telo. Využite jedinečnú kombináciu wellnessu a turistiky. K dispozícii môžete využiť naše Granit SPA wellness a jacuzzi, posilňovňu, bicykle, kino, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. 

  Hotel Granit Smrekovica ***