POBYTOVÉ BALÍKY

Relaxačný pobyt 2024

Oddýchnite si a načerpajte nové sily. Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica***. Vďaka lokalite ponorenej v prírode Veľkej Fatry, si na svoje príde myseľ aj telo. Využite jedinečnú polohu nášho hotela a príďte sa zregenerovať do Veľkej Fatry. V hoteli môžete bez doplatku využiť posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. Za doplatok sú k dispozícii relaxačné masáže a hotelové wellness.

  Hotel Granit Smrekovica ***
Wellness pobyt 2024

Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica*** a načerpajte nové sily. Oddýchnite si v prírode Veľkej Fatry a zrelaxujte myseľ aj telo. Využite jedinečnú kombináciu wellness a turistiky. V hoteli máte k dispozícii využiť naše Granit SPA wellness a jacuzzi, posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. Za doplatok je možné využiť niektorú z našich kvalitných relaxačných masáží. 

  Hotel Granit Smrekovica ***
Romantický víkend pod hviezdami 2024

Romantický víkend pod hviezdami na Smrekovici. Zažite komfort Hotela Granit Smrekovica***. Vďaka lokalite ponorenej v prírode Veľkej Fatry, si na svoje príde myseľ aj telo. Využite jedinečnú polohu nášho hotela a príďte sa zregenerovať do Veľkej Fatry. V hoteli môžete bez doplatku využiť posilňovňu, multifunkčné ihrisko, biliard, šípky, stolný tenis. Samozrejmosťou je wifi a úžasná a kvalitná strava. 

  Hotel Granit Smrekovica ***