CHATY


Chaty "A4" - "A7" sú dizajnové chaty s vysokým štandardom moderného ubytovania. Ide o dve moderné dvojchaty, pričom každá časť má svoj vlastný vchod. 

Každá chatka má vstupnú chodbičku, kuchyňu s jedálenským kútom, obývačku, spálňu s manželskou posteľou, WC, kúpeľňu so sprchový kútom a na poschodí izbu s tromi samostatnými lôžkami.
Chata je priestranná a poskytne dostatok súkromia pre rodinu alebo skupinu priateľov, ktorí si chcú užiť príjemný pobyt v obkolesení panenskej prírody na hrebeni Veľkej Fatry. 

 

Chatky je možné rezervovať samostatne alebo i spolu, dokopy ponúkajú až 20 lôžok (5 lôžok chata, 10 lôžok jedna dvojchata). 

Uvádzacia promo cena za jednu chatu je 175€/noc (bez raňajok) pri ubytovaní minimálne na dve noci. Uvádzacia cena platí do vypredania kapacít. 


Chcete vidieť interiér chaty? Rozkliknite si priložené fotografie a uvidíte, čo chata ponúka. Súčasťou ubytovania je pre hostí aj parkovanie v areáli Smrekovice. Samozrejmosťou je i možnosť využitia doplnkových služieb v rámci hlavnej hotelovej budovy či areálu. Či už si budete chcieť dopriať wellness alebo športové vyžitie na multifunkčnom ihrisku, stačí sa informovať priamo na recepcii hotela. 

 

V rámci hotelovej reštaurácie v hlavnej budove si viete zakúpiť stravu, prípadne si posedieť pri drinku v bare s výhľadom na okolie a hory.