HOTEL GRANIT PIEŠŤANY - KÚPEĽNÝ ÚSTAV

 


Kúpele v srdci Piešťan

Hotel sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Piešťany. Je zasadený do malebného parku, pričom sídli v historickej budove kúpeľného ústavu z roku 1863. Ponúka nielen moderné izby, stálu službu recepcie, Lobby Bar so širokým výberom nápojov a pochutín, ale aj posilňovňu, bazény, biliard, stolný tenis, petang, či PlayStation. Súčasťou hotela je samostatná balneologická časť, kam sa priamo z hotela dostanete krytým prechodom. 

 

Tým, že je hotel zasadený do parku s kvetinovou úpravou, areál ponúka dostatok zelene a flóry naokolo. Súčasťou areálu sú aj vonkajší bazén, športové ihrisko, terasa
a dostatok trávnatých plôch s oddychovými lavičkami. 

 

Súčasťou hotela je aj Vila Izabela, ktorá je kompletne zrekonštruovaná a ponúka kapacitu 16 izieb, čo generuje dokopy 30 lôžok. Vila je neodmysliteľnou súčasťou hotela
a hosťami je preferovaná z hľadiska toho, že je čiastočne odsadená od hlavnej hotelovej časti. Taktiež vilka dotvára architektonicky exteriér hotela. 

Hotel taktiež disponuje vlastným termálnym vrtom, čím má zabezpečený dostatok liečivej termálnej vody. Vďaka svojej bohatej histórii v špecializácii balneológie, ponúka Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav, dlhodobo, služby zdravotného úseku a zdravotníckych procedúr na vysokej špecializovanej úrovni. 


OKOLIE

Výborná poloha tohto hotela spočíva i v tom, že ubytovaní hostia to majú iba niekoľko metrov priamo do centra mesta. Pohodlne sa do mesta dostanete pešo, až k piešťanskému mostu so známou sochou barlolámača. V letnom období hostia nájdu v centre rôzne kaviarne s terasami a samozrejmosťou sú i známe cukrárne a zmrzlinárne v okolí. 

 

Hotel Granit Piešťany, napriek tomu, že sa nachádza neďaleko hlavného centra, ponúka svojim hosťom dostatok ticha, súkromia a pokoja.