HOTEL GRANIT NOVÁ POLIANKA - KLIMATICKÉ KÚPELE


Hotel s nádhernými výhľadmi na Poprad i tatranské štíty

Hotel Granit v Novej Polianke ponúka unikátne výhľady na Vysoké Tatry. V minulosti bol známy ako nemocničné zariadenie a vyskošpecializovaný ústav pre pľúcne choroby. Budova má historické zázemie a pochádza z architektonickej dielne známeho slovenského architekta Milana Harminca.

Dnes, po kompletnej revitalizácii a modernizácii, tak ubytovacej časti, ako aj portfolia ponúkaných služieb, môžete hotel navštíviť v celkom novom šate a nadobudol štatút klimatických kúpeľov. 


 

VÝBORNÁ POLOHA HOTELA

Hotel má výbornú východiskovú polohu, ktorú ocení každý, kto má rád turistiku, cyklistiku, bežkovanie, skialpinizmus alebo prechádzky. Z hotelových izieb dovidíte či už k Popradu, alebo na končiare neďalekých štítov.

Izby disponujú priestrannými balkónmi a samotné vybavenie izieb je moderné, nielen vizuálne príjemné, ale i komfortné pre potreby hostí. 

Neďaleko hotela sa nachádza zastávka tatranskej električky (TEŽ), ktorou sa pohodlne odveziete do Starého i Nového Smokovca alebo aj na Štrbské pleso. Taktiež, ak sa radšej presúvate autom, v bezprostrednej blízkosti hotela sú vyhradené parkovacie boxy pre našich hostí. 

Chcete zažiť niečo špeciálne? Čo tak výlet pod Solisko a v zime si práve tam užiť jazdu na snežných skútroch? Alebo sa môžete vydať opačným smerom, ku Smokovcu a navštíviť Tricklandiu - svet plný geometrických a vizuálnych ilúzií. Zabavia sa veľkí i malí návštevníci a dokonca si odnesiete niekoľko fotografií z tejto zaujímavej atrakcie. 


 

KLIMATICKÉ KÚPELE

Hotel disponuje zdravotným úsekom, ktorý je pod dohľadom špecializovaného personálu - lekára, fyzioterapeuta a zdravotných sestier. Procedúry sú ordinované individuálne s dôrazom na maximalizáciu zdravotnej úľavy pacienta.