O hoteli

Hotel Granit
Piešťany ***
Kúpeľný ústav

Je situovaný  v centre kúpeľného mesta a zasadený do rozľahlého upravovaného parku. Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** disponuje vlastným termálnym vrtom, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a poskytuje zdravotné služby, čím patrí k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Hotel je vybavený Lobby Barom s vonkajšou terasou, biliardom, vnútorným a vonkajším bazénom, multifunkčným ihriskom a posilňovňou.

Vážení klienti, dovoľujeme si vás informovať, že v termíne od 03.12.2018 do 03.02.2019 bude prebiehať plánovaná odstávka hotelovej časti kúpeľného ústavu.

Ambulantná starostlivosť a procedúry sú k dispozícii aj počas odstávky.

V termíne od 24.12.2018 do 26.12.2018 a od 31.12.2018 do 1.1.2019 bude uzatvorený bazén.

V prípade potreby kontaktujte prosím recepciu hotela: 0917 924 143.

Ubytovanie a vybavenie

 
  •  zdravotný úsek - zdravotné procedúry
  •  vonkajší bazén, vnútorný bazén
  •  vonkajšia terasa
  •  multifunkčné ihrisko
  •  petang
  •  bar František
  •  živá hudba
  •  vlastná značka kávy „Granit café“

Hotel Granit má svoje zastúpenie aj na juhozápade Slovenska, priamo v srdci kúpeľného mesta Piešťany. Kvalitou prírodných liečebných zdrojov a úrovňou zdravotníckych služieb patrí Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav *** k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Poloha mesta Piešťany v slnečnej Podunajskej nížine, v nadmorskej výške 162m, horúce leto, dlhá pokojná jeseň, mierna zima a čisté ovzdušie predurčuje kúpele v Piešťanoch k ideálnemu miestu pre komplexnú kúpeľnú liečbu a regeneráciu.

Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** Vám ponúka možnosť ubytovania v jedno a dvojlôžkových izbách, s maximálnou kapacitou 149 lôžok, ktoré sú vybavené rádiom, TV SAT, chladničkou, samostatnou kúpeľňou a WC. K dispozícii sú pre hostí aj dva priestranné apartmány, poskytujúce dostatok priestoru pre váš komfort.

Stravovacie služby sú poskytované v hotelovej jedálni, nachádzajúcej sa na prvom poschodí. Stravovanie sa riadi dietetickými zásadami, sú rešpektované požiadavky i zdravotný stav pacientov. Okrem ordinovaných diét majú pacienti možnosť výberu z 2-3 jedál, pričom nechýba i šalátový bufet. V hotelovej prevádzke je k dispozícii Lobby Bar na prízemí, ktorý je otvorený tak pre ubytovaných hostí, ako aj pre verejnosť. V ponuke Lobby Baru František nájdete nielen chutnú Granit Café, rôzne nealkoholické a alkoholiské nápoje, ale i dezerty a iné drobné pokrmy. Lobby Bar František sa nachádza priamo za recepciou.

Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** je najvýznamnejšie kúpeľné zariadenie na pravobrežnej mestskej strane Váhu a nachádza sa priamo v srdci mesta Piešťany v záhradnom areáli, ktorý sa rozprestiera na ploche dvoch hektárov. Pravidelne upravované parkové prostredie kúpeľného ústavu, zabezpečuje hosťom tiché prostredie, ideálne pre oddych.

Za svoju povesť vďačia kúpele v Piešťanoch predovšetkým unikátnym prírodným liečivým zdrojom, a to najmä piešťanskej termálnej vode a bahnu. Horúce minerálne pramene s vysokým obsahom síry vyvierajú z hĺbky 2000m a sírne bahno s veľkou tepelnou vodivosťou a vysokou redukčnou schopnosťou sú neodmysliteľnými prostriedkami klasickej liečebnej piešťanskej kúry. Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** poskytuje liečbu všetkých foriem zápalových a degeneratívnych reumatických chorôb, funkčných porúch chrbtice, poúrazových stavov a stavov po ortopedických operáciach. Okrem samotnej liečby uvedených ochorení sa kúpeľný ústav Piešťany venuje aj prevencii a regenerácii. Všetky poskytované procedúry, poskytované zdravotným úsekom, sú predpísané na základe vstupnej lekárskej priehliadky a konzultované lekárom.

Developed by Madviso.