Naše hotely

Hotel Granit
Piešťany ***
Kúpeľný ústav

Je situovaný  v centre kúpeľného mesta a zasadený do rozľahlého upravovaného parku. Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** disponuje vlastným termálnym vrtom, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a poskytuje zdravotné služby, čím patrí k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Hotel je vybavený Lobby Barom s vonkajšou terasou, biliardom, vnútorným a vonkajším bazénom, multifunkčným ihriskom a posilňovňou.

Hotel Granit
Smrekovica ***

Nachádza sa v srdci Veľkej Fatry a je ideálnym miestom na aktívny oddych, kde má príroda prednosť pred civilizáciou. Hotel ponúka množstvo športových a spoločenských aktivít. Súčasťou horského hotela je wellness, bar, salónik s knižnicou, biliard, hotelové kino a aj vlastný lyžiarsky vlek.

Hotel Granit
Tatranské Zruby ***
Klimatické kúpele

Klimatické kúpele  sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n.m. na území Tatranského národného parku. Súčasťou hotela je zdravotný úsek, ktorý poskytuje komplexnú klimatickú kúpeľnú liečbu s množstvom procedúr. Okolie priam láka na turistiku, zimné športy či prechádzky.

Hotel Granit
Zemplínska šírava ***

Nachádza sa v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava. „Slovenské more“ ako sa vodná nádrž nazýva, poskytuje vhodné možnosti celoročnej  rekreácie. Hotel je vybavený krytým plaveckým bazénom, posilňovňou, saunou, multifunkčnými ihriskami. V ponuke služieb sú procedúry ako vodoliečba či elektroliečba.

OZNAM
Vážení hostia, dovoľujeme si vás informovať, že Hotel Granit Zemplínska šírava bude od 01.11.2017 do 31.05.2018 pre verejnosť uzatvorená, vzhľadom na prechod hotela na sezónnu prevádzku.

Hotel Granit Zemplínska šírava bude pre verejnosť otvorený počas letnej sezóny, v období
od 01.06.2018 do 30.09.2018

Developed by Madviso.