Naše hotely

Hotel Granit
Piešťany ***
Kúpeľný ústav

Je situovaný  v centre kúpeľného mesta a zasadený do rozľahlého upravovaného parku. Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav*** disponuje vlastným termálnym vrtom, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a poskytuje zdravotné služby, čím patrí k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Hotel je vybavený Lobby Barom s vonkajšou terasou, biliardom, vnútorným a vonkajším bazénom, multifunkčným ihriskom a posilňovňou.

Hotel Granit
Smrekovica ***

Nachádza sa v srdci Veľkej Fatry a je ideálnym miestom na aktívny oddych, kde má príroda prednosť pred civilizáciou. Hotel ponúka množstvo športových a spoločenských aktivít. Súčasťou horského hotela je wellness, bar, salónik s knižnicou, biliard, hotelové kino a aj vlastný lyžiarsky vlek.

Hotel Granit
Tatranské Zruby ***
Klimatické kúpele

Klimatické kúpele  sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n.m. na území Tatranského národného parku. Súčasťou hotela je zdravotný úsek, ktorý poskytuje komplexnú klimatickú kúpeľnú liečbu s množstvom procedúr. Okolie priam láka na turistiku, zimné športy či prechádzky.

Developed by Madviso.