MDD v Tatranských Zruboch

Príďte si vychutnať Medzinárodný deň detí plný aktivít s animátormi. Pre deti budú k dispozícii aj profesionálni vojaci s vojenskou technikou a hasiči.
Pripravené sú aj gastronomické zážitky pre veľkých aj najmenších. Prežite krásne chvíle s deťmi v hotelovom komplexe v srdci Vysokých Tatier, kde bude o vás postarané.

Okrem bohatého programu si môžete oddýchnuť v našom wellness.

Začiatok podujatia: 13.6.2020 o 9:00 hod.

 

Bližšie informácie na recepcii hotela:
tel.: +421 (0) 52 426 71 23
email: recepcia.tz@granithotels.sk

CENA:

Share on facebook
zdieľať

Oznámenie o dočasnom uzatvorení prevádzky.

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vám touto cestou oznámiť, že vedenie spoločnosti HOREZZA, a.s., so sídlom Teplická 81, 92101 Piešťany, IČO: 36 280 127 rozhodlo, na základe vyhlásenej mimoriadnej situácie a z dôvodu ochrany zdravia svojich klientov ako aj zamestnancov spoločnosti, o dočasnom zatvorení všetkých svojich prevádzok a to konkrétne Hotel Granit Piešťany – kúpele F.E.Scherera, Hotel Granit Smrekovica a Hotel GranitTatranské Zruby – klimatické kúpele. Naše prevádzky budú dočasne zatvorené v období od 16.03.2020 do 30.03.2020, pričom všetky pobyty sa budú končiť raňajkami dňa 16.03.2020. Klientom, ktorí sú na pobyte cez Vojenský úrad sociálneho zabezpečenia poskytnú viac informácií pracovníci tohto úradu.

Ostatným klientom budú k dispozícií naši pracovníci na recepciách prevádzok.

Vopred ďakujeme za Vašu ústretovosť a tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu.

 

S úctou

HOREZZA, a.s.

Ing. Miloslava Slížová, MBA

generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva