HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY


Hotel na úpätí Slávkovského štítu 

V rámci Tatier má tento hotel ideálnu východiskovú polohu pre turistov, lyžiarov, skialpinistov, bežcov, i rekreantov. Je obľúbený najmä rodinami s deťmi, seniormi a kúpeľnými hosťami.

Z izieb majú hostia výhľady na dva smery - buď na okolité tatranské štíty, alebo v diaľke na Poprad. Hotel je vybavený recepciou so stálou službou, priestranným Lobby Barom, jedálňou, spoločenskými priestormi, veľkým detským kútikom, posilňovňou i špeciálnou modernou hracou miestnosťou, kde nájdete šípky a hracie konzoly. 

Nájdete tu aj modernú a priestrannú konferenčnú miestnosť, tá ponúka kompletné vybavenie a servis pre všetky druhy podujatí ako sú svadby, oslavy, plesy, konferencie, školenia a kongresy. 

 


Klimatické kúpele

Neodmysliteľnou súčasťou tohto hotela je zdravotnícky úsek. Hotel má štatút klimatických kúpeľov, poskytuje zdravotnícke procedúry pod dohľadom lekára, sestier a fyzioterapeuta. Pacienti absolvujú vstupnú lekársku prehliadku, na základe ktorej sú im ordinované procedúry, s prihliadnutím na individuálne potreby a najmä zdravotný stav pacienta. 

 


AREÁL A OKOLIE

V priľahlom areáli hotela nájdete parkovacie miesta, ktoré sú pre ubytovaných hostí zdarma. Okolie hotela ponúka niekoľko zatrávnených plôch i detské ihrisko. V zime, v prípade priaznivých podmienok, je v areáli hotela k dispozícii ľadová plocha, vhodná pre malých aj veľkých korčuliarov. 

Veľkou výhodou je zastávka tatranského električkového spojenia (TEŽ) priamo pri hoteli. Z nej môžete cestovať po celých Vysokých Tatrách. Lístky na električku si zakúpite priamo na recepcii hotela. So spojením priamo z Tatranských Zrubov sa pohodlne dostane do Nového i Starého Smokovca, či na Štrbské pleso. 

Od nás to nie je ďaleko ani na Hrebienok, či do Tricklandie. 

A práve Tricklandia je to pravé miesto, ak sa chcete zabaviť! Počuli ste už o famóznej vizuálnej galérii, založenej na optických ilúziách? Toto miesto odporúčame vidieť i zažiť. 

A čo takto počas zimy využiť možnosť sánkovania sa? Počas priaznivých podmienok si môžete či už pešo, alebo zubačkou výjsť na Hrebienok. Tam si zapožičať sane a dole sa spustiť na nich. Je to zábava nielen pre deti, ale i pre dospelých.