Top
Hotel Granit

Piešťany ***

Kúpeľný ústav

Je situovaný  v centre mesta a je zasadený do krásneho rozľahlého parku. Vďaka novému termálnemu vrtu, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a úrovni zdravotných služieb patrí k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Hotel je vybavený barom s vonkajšou terasou, biliardom, vnútorným a vonkajším bazénom, multifunkčným ihriskom.

Ubytovanie a vybavenie

  • zdravotný úsek - zdravotné procedúry
  • vonkajší bazén, vnútorný bazén
  • vonkajšia terasa
  • multifunkčné ihrisko
  • petang
  • bar František
  • živá hudba
  • vlastná značka kávy „Granit café“

Na juhozápade Slovenska, v malebnom údolí rieky Váh, leží svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany. Kvalitou prírodných liečebných zdrojov a úrovňou zdravotníckych služieb patrí Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav *** k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Poloha mesta Piešťany v slnečnej Podunajskej nížine, v nadmorskej výške 162m, horúce leto, dlhá pokojná jeseň, mierna zima a čisté ovzdušie predurčuje kúpele v Piešťanoch k ideálnemu miestu pre úspešnú komplexnú kúpeľnú liečbu.

Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav *** Vám ponúka možnosť ubytovania v jedno a dvojlôžkových izbách, s maximálnou kapacitou 149 lôžok, ktoré sú vybavené samostatnou kúpeľňou a WC, rádiom, TV SAT a chladničkou. K dispozícii máme aj dva luxusne vybavené apartmány.

Súčasťou ponuky je aj stravovanie. Riadi sa najmodernejšími dietetickými zásadami, rešpektuje požiadavky i zdravotný stav pacientov. Okrem ordinovaných diét majú pacienti možnosť výberu zo 3-4 jedál. Pre občerstvenie je k dispozícii denný bar.

Za svoju povesť vďačia kúpele v Piešťanoch predovšetkým unikátnym prírodným liečivým zdrojom, a to najmä piešťanskej termálnej vode a bahnu. Horúce minerálne pramene s vysokým obsahom síry vyvierajúce z hĺbky 2000m a sírne bahno s veľkou tepelnou vodivosťou a vysokou redukčnou schopnosťou sú nepostrádateľnými prostriedkami klasickej liečebnej piešťanskej kúry.

Samotný Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav je najvýznamnejšie kúpeľné zariadenie na pravobrežnej – mestskej strane Váhu a nachádza sa priamo v srdci mesta Piešťany v uzavretom areáli, ktorý sa rozkladá na ploche dvoch hektárov. Vlastné parkové prostredie zabezpečuje hosťom Kúpeľného ústavu Piešťany tiché a intímne prostredie, ideálne pre oddych a regeneráciu.

Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav poskytuje liečbu všetkých foriem zápalových a degeneratívnych reumatických chorôb, funkčné poruchy chrbtice, poúrazové stavy a stavy po ortopedických operáciach. Okrem samotnej liečby uvedených ochorení sa Kúpeľný ústav Piešťany venuje aj prevencii a regenerácii a všetky kúpeľno-liečebné procedúry je možné absolvovať aj ambulantne.

Rezervácia ubytovania

Prosíme, vyplňte všetky uvedené políčka, recepcia Vás bude následne kontaktovať.
Vyplňte povinné pole
Vyplňte jedno z týchto polí
Hotel GRANIT Piešťany
Vaše meno
Priezvisko
Telefón/E-mail - zadajte aspoň jeden kontaktný údaj
Zvláštne požiadavky/poznámka (nepovinné)
 
-
1 izbaizbyizieb
2 osobaosobyosôb