Top

Naše hotely

Hotel Granit

Piešťany ***

Kúpeľný ústav

Je situovaný  v centre mesta a je zasadený do krásneho rozľahlého parku. Vďaka novému termálnemu vrtu, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a úrovni zdravotných služieb patrí k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Hotel je vybavený barom s vonkajšou terasou, biliardom, vnútorným a vonkajším bazénom, multifunkčným ihriskom.

Hotel Granit

Smrekovica ***

Nachádza sa v srdci Veľkej Fatry a je ideálnym miestom na aktívny oddych, kde má príroda prednosť pred civilizáciou. Hotel ponúka množstvo športových a spoločenských aktivít. Súčasťou horského hotela je wellness, bar, salónik s knižnicou, biliard, hotelové kino a aj vlastný lyžiarsky vlek.

Hotel Granit

Tatranské Zruby ***

Klimatické kúpele

Klimatické kúpele  sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n.m. na území Tatranského národného parku. Súčasťou hotela je zdravotný úsek, ktorý poskytuje komplexnú klimatickú kúpeľnú liečbu s množstvom procedúr. Okolie priam láka na turistiku, zimné športy či prechádzky.

Hotel Granit

Zemplínska šírava ***

Nachádza sa v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava. „Slovenské more“ ako sa vodná nádrž nazýva, poskytuje vhodné možnosti celoročnej  rekreácie. Hotel je vybavený krytým plaveckým bazénom, posilňovňou, saunou, multifunkčnými ihriskami. V ponuke služieb sú procedúry ako vodoliečba či elektroliečba.