Top

Kariéra

Vytvárajte s nami pohodlie domova

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pomôžte nám vytvoriť domácu atmosféru pre našich hostí. Výbava a služby najvyššej kvality sú charakteristickým znakom všetkých našich hotelov. Hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí, ktorí majú cit pre precíznu prácu a chcú pracovať v špičkových hotelových zariadeniach.

Požadujeme:

  • vyučený v odbore
  • prax výhodou
  • zodpovednosť a záujem o prácu

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Máte záujem o túto ponuku?
Žiadosť s pripojeným životopisom zasielajte na e-mail: blaskova@granithotels.sk

Požadujeme

  • vyučená /ý v odbore
  • komunikatívnosť

Živnosť

Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • príjemné vystupovanie
  • komunikácia v nemeckom jazyku
  • základy anglického jazyka
  • práca s PC, znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom výhodou
  • komunikatívnosť, zodpovednosť a záujem o prácu

Požadujeme

  • vyučenie v odbore, prax min.5 rokov, kreativitu a nápaditosť v prinášaní nových podnetov na zlepšenie poskytovaných služieb, zodpovedný prístup k práci, schopnosť pracovať v kolektíve a skúsenosti vo vedení a motivovaní ľudí,
  • vhodné je predložiť referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov.

Náplň práce

  • spolupráca pri zodpovednosti za chod kuchyne,
  • spolupráca pri zostavovaní, vylepšovaní a pravidelnom obmieňaní jedálneho lístka,
  • zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál,
  • príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál,
  • zodpovedá za riadnu prípravu jedál z hľadiska kvality, množstva a termínov pri dodržaní stanovených technologických postupov, postupov pri výrobe jedál, vedie predpísanú evidenciu, hospodári s potravinami,
  • dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

Ponúkané výhody

  • nástupný plat 1000 €/brutto mesačne,
  • možnosť poskytnutia ubytovania,
  • prácu v zariadeniach poskytujúcich služby pre klientov,
  • príležitosť na osobný rozvoj a prácu v príjemnom prostredí,
  • sociálny program pre zamestnancov spoločnosti HOREZZA, a.s..

Trvalý pracovný pomer, Živnosť

Informácia o právach resp. skutočnostiach týkajúcich sa ochrany Vami poskytnutých osobných údajov v súlade s § 15, ods. 1 úplného znenia Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ďalej len („Zákon o ochrane osobných údajov“)